Fotorelacja dostępna na naszej stronie facebookowej
LISTA NAGRODZONYCH | ||||
JUNIOR PLASTIK | ||||
l.p | Nr startowy | Nazwa modelu | Imię i nazwisko | klub/miejscowość |
SP72 samoloty i śmigłowce skala 1:72 i mniejsze | ||||
1 | 66 | Jakub Kołpa | MiG 29 Mirosław Ferić | COMBAT CHEŁMŻA |
2 | 76 | Joanna Wantowska | Gloster Gladiator | COMBAT CHEŁMŻA |
3 | 345 | Zuzanna Janus | PZL-P-7 | SMR GULICYK KRASNO |
4 | 161 | Michał Kowalski | Zero | Mińsk Maz. |
SP48/32 samoloty i śmigłowce skala1:48 i większe | ||||
1 | 77 | Joanna Wantowska | F-14 Tomcat | COMBAT CHEŁMŻA |
2 | 88 | Krzysztof Pliszka | Me 109E | COMBAT CHEŁMŻA |
3 | 64 | Jakub Kołpa | Sophit Camel F.1 | COMBAT CHEŁMŻA |
4 | 14 | Jakub Pelc | MIG 29A | Brwinów |
PGP72/48 pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:48 i mniejsze | ||||
1 | 118 | Maciek Kurek | T-34/76 | Mińsk Maz. |
2 | 19 | Anastazja Chmura | PANZERKAMPFWAGEN IV F2 | Pabianice |
3 | 325 | Franciszek Kuziemski | MARK IV | WARSZAWA |
4 | 136 | Michał Kurek | IS2 | Mińsk Maz. |
PGP35 pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe | ||||
1 | 349 | Karol Rogalski | TIGER I | Mińsk Maz. |
2 | 97 | Tymon Gołasz | M113 | COMBAT CHEŁMŻA |
3 | 20 | Mateusz Mikiel | Merkava MBT | Mińsk Maz. |
4 | 116 | Maciek Kurek | T-34/85 | Mińsk Maz. |
PKP72/48 pojazdy wojskowe kołowe skala 1:48 i mniejsze | ||||
1 | 344 | Gabriel Janus | SAM. PANCERNY WZ34 | SMR GULICYK KRASNO |
2 | 135 | Michał Kurek | BTR-152 | Mińsk Maz. |
3 | 98 | Wiktor Prokop | Land Rover | COMBAT CHEŁMŻA |
4 | 83 | Kornel Pałaszewski | Kfz.385 Tankwagen | COMBAT CHEŁMŻA |
5 | 202 | Krzysztof Pliszka | Badford | COMBAT CHEŁMŻA |
DP dioramy wszystkie skale | ||||
1 | 319 | Mateusz Orzechowski | SD.KFZ-251-1 NA POLIGONIE | SIEDLCE |
2 | 321 | Klaudia Miętus | KAPITAN UBOTA U-505 | RADOM |
PCP - pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie | ||||
1 | 80 | Adrian Syrocki | Shelby GT500 | COMBAT CHEŁMŻA |
2 | 73 | Joanna Wantowska | VW New Beatle | COMBAT CHEŁMŻA |
3 | 341 | Zuzanna Janus | SALLY | SMR GULICYK KRASNO |
4 | 85 | Jakub Kołpa | Porsche 959 | COMBAT CHEŁMŻA |
FP figurki | ||||
1 | 37 | Jan Starosta | Francuska Artyleria Konna | |
2 | 87 | Krzysztof Pliszka | Spadachroniarze niemieccy | COMBAT CHEŁMŻA |
OP modele statków i okrętów | ||||
1 | 94 | Szymon Gruźlewski | Bismarck | COMBAT CHEŁMŻA |
SFF figurki SF, Fantasy | ||||
1 | 133 | Michał Kurek | ORKOWIE | Mińsk Maz. |
SFP pojazdy SF, Fantasy | ||||
1 | 137 | Michał Kurek | V-19 STAR FIGTHER | Mińsk Maz. |
2 | 90 | Łukasz Stanisławski | Snowspeeder | COMBAT CHEŁMŻA |
JUNIOR KARTON | ||||
SK samoloty i śmigłowce wszystkie | ||||
1 | 101 | Wiktor Prokop | Nieuport 11C.1 | COMBAT CHEŁMŻA |
2 | 142 | Adam Fałdyga | MILENIUM | Franciszków |
3 | 304 | Jakub Ołdak | PE HAVILLANO MOSQUITO MK.VIFB | KAROLINA |
4 | 268 | Stefan Górski | AVIA S-199 | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
PGK pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale | ||||
1 | 144 | Filip Chyła | GPM | Franciszków |
2 | 288 | Bartłomiej Paszko | PZKPFW VI TIGER | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
3 | 281 | Jakub Bućko | PZ KPFW V PANTER | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
4 | 99 | Wiktor Prokop | PzInż10TP | COMBAT CHEŁMŻA |
DK dioramy, budowle wszystkie skale | ||||
1 | 143 | Ela Bochniak | Zamek Nowy Wiśnicz | Franciszków |
2 | 72 | Joanna Wantowska | Zamek Chęciny | COMBAT CHEŁMŻA |
3 | 100 | Wiktor Prokop | Zamek Ojców | COMBAT CHEŁMŻA |
PCK pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale | ||||
1 | 269 | Stefan Górski | STRAŻ POŻARNA | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
2 | 290 | Szymon Nienałtowski | PAPA MOBILE | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
3 | 312 | Przemek Nienałtowski | SAMOCHÓD TERENOWY GOPR | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
FK figurki | ||||
1 | 71 | Magdalena Kołpa | Papużki | COMBAT CHEŁMŻA |
2 | 277 | Wiktoria Ołdakowska | RAINBOW DASH | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
3 | 264 | Jan Domański | R2-D2 | Mińsk Maz. |
OK modele statków i okrętów | ||||
1 | 104 | Wiktor Prokop | ORP Horodyszcze | COMBAT CHEŁMŻA |
SENIOR PLASTIK | ||||
SP72 samoloty i śmigłowce skala 1:72 i mniejsze | ||||
1 | 333 | Piotr Laskowski | P-51 | ZTS LUBLIN |
2 | 195 | Zbigniew Malicki | KI-9 | IPMS W-wa |
3 | 212 | Krzysztof Strużyna | F-13 JUNKERS | IPMS W-wa |
SP48/32 samoloty skala1:48 i większe | ||||
1 | 213 | Krzysztof Strużyna | MACCHI C-205 FOLGORE | IPMS W-wa |
2 | 225 | Andrzej Ligocki | PZL-130 ORLIK TC-1 | IPMS W-wa |
3 | 24 | Robert Palacz | A1-H Skyraider | Sulejówek |
SP48/32s Śmigłowce skala1:48 i większe | ||||
1 | 25 | Robert Palacz | Westland Wessex HU-5 | Sulejówek |
2 | 222 | Andrzej Ligocki | AH-64D SARAF | IPMS W-wa |
PGP72/48- pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:48 i mniejsze | ||||
1 | 52 | RAFAŁ KUBIĆ | 7TP | GÓRA KALWARIA |
2 | 298 | Przemysław Mrożek | SD.KFZ 251 | KIELCE |
3 | 327 | Marcin Kuziemski | KW-1 | WARSZAWA |
4 | 170 | Grzegorz Chojnacki | Pzkpfw III Ausf.E | Mińsk Maz. |
5 | 342 | Paweł Janus | M1m2 BRADLEY | SMR GULICYK KRASNO |
PGP35- pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe | ||||
1 | 44 | RAFAŁ KUBIĆ | PZ.KPFW II AUSF.B | GÓRA KALWARIA |
2 | 192 | Krzysztof Popiołek | STUG IIIAUSFG inprogres | Kraków |
3 | 337 | Zbigniew Imieliński | HAUBICA KRAB | ZTS LUBLIN |
4 | 347 | Paweł Janus | CHALLENGER II | SMR GULICYK KRASNO |
5 | 214 | Krzysztof Borek | M2A2 BRADLEY | WARSZAWA |
6 | 174 | Mirosław Serba | PZKPFW IV H | Kraków |
PKP72/48- pojazdy wojskowe kołowe skala 1:48 i mniejsze | ||||
1 | 299 | Przemysław Mrożek | BRD M-2 | KIELCE |
2 | 7 | Jakub Sosiński | BA-64B | IPMS WARSZAWA |
PKP35- pojazdy wojskowe kołowe skala 1:35 i większe | ||||
1 | 216 | Krzysztof Borek | U.S. COUGAR 6X6 MRAP | WARSZAWA |
2 | 295 | Przemysław Mrożek | UAZ-452 | KIELCE |
3 | 48 | RAFAŁ KUBIĆ | JEEP WILLYS | GÓRA KALWARIA |
4 | 224 | Andrzej Ligocki | OSHKOSH M-ATV | IPMS W-wa |
DP – dioramy wszystkie skale lądowe | ||||
1 | 172 | Mirosław Serba | SAVING FOR GETTING | Kraków |
2 | 180 | Marek Pawlak | KAMP. WRZE. 1939 | Sochaczew |
Dpl – dioramy wszystkie skale lotnicze | ||||
1 | 209 | Krzysztof Strużyna | P-40N | IPMS WARSZAWA |
2 | 197 | Zbigniew Malicki | HURRICANE MK II | IPMS W-wa |
PCP- pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale | ||||
1 | 23 | Grzegorz Fornal | Suzuki RGV Gamma | Łańcut |
2 | 324 | Karol Miętus | TRABANT 601S | RADOM |
FP – figurki | ||||
1 | 109 | Dariusz Jędrzejczyk | Husarz | Dąbrowa Górnicza |
2 | 205 | Marcin Grzybowski | Na Polowaniu | |
OP- modele statków i okrętów | ||||
1 | 314 | Wojciech Botwiński | U-96 | WARSZAWA |
2 | 62 | Tomasz Guz | HIEI | KM MINI Krasnystaw |
3 | 229 | Dariusz Czyżewski | CHAO YUNG | Mińsk Maz. |
4 | 127 | Jarosław Kurek | U-BOOT | Mińsk Maz. |
SFF- figurki SF, Fantasy | ||||
1 | 318 | Tomasz TRAN THANH | BOHATEROWIE GAI | Mińsk Maz. |
SFP- pojazdy SF, Fantasy | ||||
1 | 166 | Albert Bakuła | ORCZA CIĘŻARÓWKA | Mińsk Maz. |
2 | 190 | Piotr Ostaszewski | TIE ADVANCED | Wwska F MOD |
SENIOR KARTON | ||||
SK- samoloty odrzutowe wszystkie skale | ||||
1 | 158 | Robert Kołodziejski | MYSTERE Iva | Janów |
2 | 259 | Mariusz Borek | MIG-29A | PIWKO, Rzeszów |
3 | 146 | Stanisław Śliwiński | ARSEN 7 | Franciszków |
SK- samoloty Śmigłowe wszystkie skale | ||||
1 | 247 | Paweł Mistewicz | HAWKER HURRICANE MK 2B | WARSZAWA |
2 | 292 | Krzysztof Toborowski | A6M-5 ZERO | Mińsk Maz. |
3 | 155 | Robert Kołodziejski | AV-1 CORSAIR | Janów |
4 | 150 | Stanisław Śliwiński | H-13 SIOUX | Franciszków |
PGK- pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale | ||||
1 | 302 | Jacek Małkowski | FERDINAND | WARSZAWA |
2 | 138 | Jakub Podgórski | SBT | Krasnystaw |
3 | 107 | Michal Rafalski | SU-85M | QWKAK Warszawa |
PKK- pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale | ||||
1 | 251 | Krystian Szczepniuk | M16 MGMC | PIWKO, Rzeszów |
2 | 300 | Jacek Małkowski | LEOPOLD | WARSZAWA |
DK – dioramy, budowle wszystkie skale | ||||
1 | 303 | Jacek Małkowski | KOŚCIÓŁ KOCHŁOWICE | WARSZAWA |
2 | 257 | Mariusz Borek | KOSCIÓŁ WANG W KARPACZU | PIWKO, Rzeszów |
3 | 245 | Paweł Mistewicz | KOLEGIATA W STUTTGARCIE | WARSZAWA |
PCK- pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale | ||||
1 | 141 | Piotr Śliwiński | MAN T6S 28.320 | Franciszków |
FK– figurki | ||||
1 | 249 | Krystian Szczepniuk | SNOWLY OWL | PIWKO, Rzeszów |
OK- modele statków i okrętów | ||||
1 | 57 | Tomasz Guz | HINDENBURG | KM MINI Krasnystaw |
2 | 139 | Jakub Podgórski | ISUZU | Krasnystaw |
3 | 106 | CEZARY BŁAŻEJCZYK | IJN ISE | HIPOLITÓW |
I – wszystko inne | ||||
1 | 258 | Mariusz Borek | MODUŁ ZARYA | PIWKO, Rzeszów |
2 | 181 | Piotr Ostaszewski | sa-z | Wwska F MOD |
3 | 285 | Piotr Rulikowski | SATURN 1B | MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA |
NAGRODY SPECJALNE | ||||
Za najładniejszy model od firmy Kosbud | ||||
301 | Jacek Małkowski | VAL D3A1 | WARSZAWA | |
Od Klubu Modelarskiego Sęp | ||||
52 | RAFAŁ KUBIĆ | 7TP | GÓRA KALWARIA | |
172 | Mirosław Serba | SAVING FOR GETTING | Kraków | |
192 | Krzysztof Popiołek | STUG III AUSF G in progress | Kraków | |
300 | Jacek Małkowski | LEOPOLD | Warszawa | |
224 | Andrzej Ligocki | OSHKOSH M-ATV | IPMS W-wa | |
317 | Tomasz TRAN THANH | ARMIA ALEPH (INFINITY) | Mińsk Maz. | |
109 | Dariusz Jędrzejczyk | Husarz | Dąbrowa Górnicza | |
Od sklepu modelarskiego Mariusz Szoja | ||||
242 | Ryszard Wocial | SU-22M-HR | PRZEŁOM MMZ | |
OD PRODUCENTA FARB MODELARSKICH HATAKA | ||||
118 | Maciek Kurek | T-34/76 | Mińsk Maz. | |
15 | Jakub Pelc | MiG-21PFM | Brwinów | |
26 | Jan Starosta | A6M2 | ||
Od organizatora dla juniora za najładniejszy model dwupłatowca | ||||
76 | Joanna Wantowska | Gloster Gladiator | COMBAT CHEŁMŻA | |
Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.ekonomicznych za najładniejszy model kartonowy | ||||
57 | Tomasz Guz | HINDENBURG | KM MINI Krasnystaw | |
Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.GZM za najładniejszy model plastikowy | ||||
180 | Marek Pawlak | KAMP. WRZE. 1939 | Sochaczew | |
Puchar Prezesa Zarządu-Grand Prix Publiczności | ||||
106 | CEZARY BŁAŻEJCZYK | IJN ISE | HIPOLITÓW |