20 października 2017 r.
II Wystawa i Konkurs Modelarski - wyniki
Strona główna » Klub osiedlowy » Aktualności » II Wystawa i Konkurs Modelarski - wyniki

 

Fotorelacja dostępna na naszej stronie facebookowej

 

LISTA NAGRODZONYCH
JUNIOR  PLASTIK
l.p Nr startowy Nazwa modelu Imię i nazwisko klub/miejscowość
SP72 samoloty i śmigłowce skala 1:72 i mniejsze
1 66 Jakub Kołpa MiG 29 Mirosław Ferić COMBAT CHEŁMŻA
2 76 Joanna Wantowska Gloster Gladiator COMBAT CHEŁMŻA
3 345 Zuzanna Janus PZL-P-7 SMR GULICYK KRASNO
4 161 Michał Kowalski Zero Mińsk Maz.
SP48/32 samoloty i śmigłowce skala1:48 i większe
1 77 Joanna Wantowska F-14 Tomcat COMBAT CHEŁMŻA
2 88 Krzysztof Pliszka Me 109E COMBAT CHEŁMŻA
3 64 Jakub Kołpa Sophit Camel F.1 COMBAT CHEŁMŻA
4 14 Jakub Pelc MIG 29A Brwinów
PGP72/48 pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:48 i mniejsze
1 118 Maciek Kurek T-34/76 Mińsk Maz.
2 19 Anastazja Chmura PANZERKAMPFWAGEN IV F2 Pabianice
3 325 Franciszek Kuziemski MARK IV WARSZAWA
4 136 Michał Kurek IS2 Mińsk Maz.
PGP35 pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe
1 349 Karol Rogalski TIGER I Mińsk Maz.
2 97 Tymon Gołasz M113 COMBAT CHEŁMŻA
3 20 Mateusz Mikiel Merkava MBT Mińsk Maz.
4 116 Maciek Kurek T-34/85 Mińsk Maz.
PKP72/48 pojazdy wojskowe kołowe skala 1:48 i mniejsze
1 344 Gabriel Janus SAM. PANCERNY WZ34 SMR GULICYK KRASNO
2 135 Michał Kurek BTR-152 Mińsk Maz.
3 98 Wiktor Prokop Land Rover COMBAT CHEŁMŻA
4 83 Kornel Pałaszewski Kfz.385 Tankwagen COMBAT CHEŁMŻA
5 202 Krzysztof Pliszka Badford COMBAT CHEŁMŻA
DP dioramy wszystkie skale
1 319 Mateusz Orzechowski SD.KFZ-251-1 NA POLIGONIE SIEDLCE
2 321 Klaudia Miętus KAPITAN UBOTA U-505 RADOM
PCP - pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie
1 80 Adrian Syrocki Shelby GT500 COMBAT CHEŁMŻA
2 73 Joanna Wantowska VW New Beatle COMBAT CHEŁMŻA
3 341 Zuzanna Janus SALLY SMR GULICYK KRASNO
4 85 Jakub Kołpa Porsche 959 COMBAT CHEŁMŻA
FP figurki
1 37 Jan Starosta Francuska Artyleria Konna
2 87 Krzysztof Pliszka Spadachroniarze niemieccy COMBAT CHEŁMŻA
OP modele statków i okrętów
1 94 Szymon Gruźlewski Bismarck COMBAT CHEŁMŻA
SFF figurki SF, Fantasy
1 133 Michał Kurek ORKOWIE Mińsk Maz.
SFP pojazdy SF, Fantasy
1 137 Michał Kurek V-19 STAR FIGTHER Mińsk Maz.
2 90 Łukasz Stanisławski Snowspeeder COMBAT CHEŁMŻA
JUNIOR KARTON
SK samoloty i śmigłowce wszystkie
1 101 Wiktor Prokop Nieuport 11C.1 COMBAT CHEŁMŻA
2 142 Adam Fałdyga MILENIUM Franciszków
3 304 Jakub Ołdak PE HAVILLANO MOSQUITO MK.VIFB KAROLINA
4 268 Stefan Górski AVIA S-199 MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
PGK pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale
1 144 Filip Chyła GPM Franciszków
2 288 Bartłomiej Paszko PZKPFW VI TIGER MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 281 Jakub Bućko PZ KPFW V PANTER MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
4 99 Wiktor Prokop PzInż10TP COMBAT CHEŁMŻA
DK dioramy, budowle wszystkie skale
1 143 Ela Bochniak Zamek Nowy Wiśnicz Franciszków
2 72 Joanna Wantowska Zamek Chęciny COMBAT CHEŁMŻA
3 100 Wiktor Prokop Zamek Ojców COMBAT CHEŁMŻA
PCK pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
1 269 Stefan Górski STRAŻ POŻARNA MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
2 290 Szymon Nienałtowski PAPA MOBILE MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 312 Przemek Nienałtowski SAMOCHÓD TERENOWY GOPR MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
FK figurki
1 71 Magdalena Kołpa Papużki COMBAT CHEŁMŻA
2 277 Wiktoria Ołdakowska RAINBOW DASH MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 264 Jan Domański R2-D2 Mińsk Maz.
OK modele statków i okrętów
1 104 Wiktor Prokop ORP Horodyszcze COMBAT CHEŁMŻA
SENIOR PLASTIK
SP72 samoloty i śmigłowce skala 1:72 i mniejsze
1 333 Piotr Laskowski P-51 ZTS LUBLIN
2 195 Zbigniew Malicki KI-9 IPMS W-wa
3 212 Krzysztof Strużyna F-13 JUNKERS IPMS W-wa
SP48/32 samoloty skala1:48 i większe
1 213 Krzysztof Strużyna MACCHI C-205 FOLGORE IPMS W-wa
2 225 Andrzej Ligocki PZL-130 ORLIK TC-1 IPMS W-wa
3 24 Robert Palacz A1-H Skyraider Sulejówek
SP48/32s Śmigłowce skala1:48 i większe
1 25 Robert Palacz Westland Wessex HU-5 Sulejówek
2 222 Andrzej Ligocki AH-64D SARAF IPMS W-wa
PGP72/48- pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:48 i mniejsze
1 52 RAFAŁ KUBIĆ 7TP GÓRA KALWARIA
2 298 Przemysław Mrożek SD.KFZ 251 KIELCE
3 327 Marcin Kuziemski KW-1 WARSZAWA
4 170 Grzegorz Chojnacki Pzkpfw III Ausf.E Mińsk Maz.
5 342 Paweł Janus M1m2 BRADLEY SMR GULICYK KRASNO
PGP35- pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe
1 44 RAFAŁ KUBIĆ PZ.KPFW II AUSF.B GÓRA KALWARIA
2 192 Krzysztof Popiołek STUG IIIAUSFG inprogres Kraków
3 337 Zbigniew Imieliński HAUBICA KRAB ZTS LUBLIN
4 347 Paweł Janus CHALLENGER II SMR GULICYK KRASNO
5 214 Krzysztof Borek M2A2 BRADLEY WARSZAWA
6 174 Mirosław Serba PZKPFW IV H Kraków
PKP72/48- pojazdy wojskowe kołowe skala 1:48 i mniejsze
1 299 Przemysław Mrożek BRD M-2 KIELCE
2 7 Jakub Sosiński BA-64B IPMS WARSZAWA
PKP35- pojazdy wojskowe kołowe skala 1:35 i większe
1 216 Krzysztof Borek U.S. COUGAR 6X6 MRAP WARSZAWA
2 295 Przemysław Mrożek UAZ-452 KIELCE
3 48 RAFAŁ KUBIĆ JEEP WILLYS GÓRA KALWARIA
4 224 Andrzej Ligocki OSHKOSH M-ATV IPMS W-wa
DP – dioramy wszystkie skale lądowe
1 172 Mirosław Serba SAVING FOR GETTING Kraków
2 180 Marek Pawlak KAMP. WRZE. 1939 Sochaczew
Dpl – dioramy wszystkie skale lotnicze
1 209 Krzysztof Strużyna P-40N IPMS WARSZAWA
2 197 Zbigniew Malicki HURRICANE MK II IPMS W-wa
PCP- pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
1 23 Grzegorz Fornal Suzuki RGV Gamma Łańcut
2 324 Karol Miętus TRABANT 601S RADOM
FP – figurki
1 109 Dariusz Jędrzejczyk Husarz Dąbrowa Górnicza
2 205 Marcin Grzybowski Na Polowaniu
OP- modele statków i okrętów
1 314 Wojciech Botwiński U-96 WARSZAWA
2 62 Tomasz Guz HIEI KM MINI Krasnystaw
3 229 Dariusz Czyżewski CHAO YUNG Mińsk Maz.
4 127 Jarosław Kurek U-BOOT Mińsk Maz.
SFF- figurki SF, Fantasy
1 318 Tomasz TRAN THANH BOHATEROWIE GAI Mińsk Maz.
SFP- pojazdy SF, Fantasy
1 166 Albert Bakuła ORCZA CIĘŻARÓWKA Mińsk Maz.
2 190 Piotr Ostaszewski TIE ADVANCED Wwska F MOD
SENIOR KARTON
SK- samoloty odrzutowe wszystkie skale
1 158 Robert Kołodziejski MYSTERE Iva Janów
2 259 Mariusz Borek MIG-29A PIWKO, Rzeszów
3 146 Stanisław Śliwiński ARSEN 7 Franciszków
SK- samoloty Śmigłowe  wszystkie skale
1 247 Paweł Mistewicz HAWKER HURRICANE MK 2B WARSZAWA
2 292 Krzysztof Toborowski A6M-5 ZERO Mińsk Maz.
3 155 Robert Kołodziejski AV-1 CORSAIR Janów
4 150 Stanisław Śliwiński H-13 SIOUX Franciszków
PGK- pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale
1 302 Jacek Małkowski FERDINAND WARSZAWA
2 138 Jakub Podgórski SBT Krasnystaw
3 107 Michal Rafalski SU-85M QWKAK Warszawa
PKK- pojazdy wojskowe kołowe  wszystkie skale
1 251 Krystian Szczepniuk M16 MGMC PIWKO, Rzeszów
2 300 Jacek Małkowski LEOPOLD WARSZAWA
DK – dioramy, budowle wszystkie skale
1 303 Jacek Małkowski KOŚCIÓŁ KOCHŁOWICE WARSZAWA
2 257 Mariusz Borek KOSCIÓŁ WANG W KARPACZU PIWKO, Rzeszów
3 245 Paweł Mistewicz KOLEGIATA W STUTTGARCIE WARSZAWA
PCK- pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
1 141 Piotr Śliwiński MAN T6S 28.320 Franciszków
FK– figurki
1 249 Krystian Szczepniuk SNOWLY OWL PIWKO, Rzeszów
OK- modele statków i okrętów
1 57 Tomasz Guz HINDENBURG KM MINI Krasnystaw
2 139 Jakub Podgórski ISUZU Krasnystaw
3 106 CEZARY BŁAŻEJCZYK IJN ISE HIPOLITÓW
I – wszystko inne
1 258 Mariusz Borek MODUŁ ZARYA PIWKO, Rzeszów
2 181 Piotr Ostaszewski sa-z Wwska F MOD
3 285 Piotr Rulikowski SATURN 1B MODELANDIA CZARNA BIAŁOSTOCKA
NAGRODY SPECJALNE
Za najładniejszy model od firmy Kosbud

301 Jacek Małkowski VAL D3A1 WARSZAWA
Od Klubu Modelarskiego  Sęp

52 RAFAŁ KUBIĆ 7TP GÓRA KALWARIA

172 Mirosław Serba SAVING FOR GETTING Kraków

192 Krzysztof Popiołek STUG III AUSF G in progress Kraków

300 Jacek Małkowski LEOPOLD Warszawa

224 Andrzej Ligocki OSHKOSH M-ATV IPMS W-wa

317 Tomasz TRAN THANH ARMIA ALEPH (INFINITY) Mińsk Maz.

109 Dariusz Jędrzejczyk Husarz Dąbrowa Górnicza
Od sklepu modelarskiego Mariusz Szoja

242 Ryszard Wocial SU-22M-HR PRZEŁOM MMZ
OD PRODUCENTA FARB MODELARSKICH HATAKA

118 Maciek Kurek T-34/76 Mińsk Maz.

15 Jakub Pelc MiG-21PFM Brwinów

26 Jan Starosta A6M2  
Od organizatora dla juniora za najładniejszy model dwupłatowca

76 Joanna Wantowska Gloster Gladiator COMBAT CHEŁMŻA
Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.ekonomicznych za najładniejszy model kartonowy

57 Tomasz Guz HINDENBURG KM MINI Krasnystaw
Puchar z-cy Prezesa Zarządu ds.GZM za najładniejszy model plastikowy

180 Marek Pawlak KAMP. WRZE. 1939 Sochaczew
Puchar Prezesa Zarządu-Grand Prix Publiczności

106 CEZARY BŁAŻEJCZYK IJN ISE HIPOLITÓW
zaloguj się do
Ważne telefony
Sekretariat
  • tel 25 758 50 11
  • fax 25 758 38 67
  • tel 25 758 45 75
Warsztat - czynny:
  • pn - pt w godzinach pracy 7:30 - 21:00
Numery wewnętrzne
  • 17 - Admini. - kier.
  • 15, 18 - Administracja
  • 19 - Rozlicze. mediów
  • 23 - Czynsze
  • 26 - Dział członkowski
  • 16 - Dział techniczny
  • 27 - Dział tech. - kier.
Zgłaszanie napraw
  • 25 758 22 07
Administracja
  • 25 758 33 25
Konserwacje domofonów
  • 602 497 308
Klub osiedlowy
Odwiedź nas na
Newsletter