18 kwietnia 2024 r.
Nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik działu księgowości
Strona główna » Nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik działu księgowości

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przełom” w Mińsku Mazowieckim

ul. Kościuszki 20 prowadzi nabór na wolne stanowisko pracy:

Kierownik działu księgowości

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie kalkulacji wynikowej kosztów,
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych i statystycznych do US,GUS itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i analizowanie dokumentów księgowych,
  • czynny udział przy sporządzaniu obowiązujących sprawozdań finansowych,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu projektów do planów finansowo-gospodarczych
  • prowadzenie rozliczeń z mieszkańcami oraz najemcami,
  • kontrola naliczania opłat za lokale w zasobach spółdzielczych
  • obsługa interesantów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 6 lat stażu pracy, w tym 5 lat na stanowisku kierowniczym
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystania czasu pracy;
  • znajomość programów informatycznych m.in. excel, word, w tym znajomość  ZSI„UNISOFTU”  będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność,
  • dobra organizacji pracy, dokładność i zaangażowanie,
  • nastawienie na współpracę, umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę na pełny etat

- możliwość rozwoju zawodowego

- szkolenia

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- świadczenia socjalne

- przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy składać do dnia  24 sierpnia  2020  r. w biurze Spółdzielni  w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 20 lub drogą elektroniczną na adres sm@smprzelom.pl

Składane dokumenty powinny zawierać  oświadczenie o udziale w naborze oraz  dotyczące ochrony danych osobowych, które można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce: Rekrutacja - dokumenty potrzebne w procesie rekrutacji SM Przełom.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ważne telefony
Sekretariat
  • tel/fax 25 758 50 11
Warsztat - zgłoszenia awarii czynny:
  • pn - pt w godzinach pracy 7:00 - 21:00
  • 25 758 22 07
Numery wewnętrzne
  • 15, 18 - Administratorzy
  • 16 - Sekcja techniczna
  • 17 - Kierownik Adm.
  • 19 - Rozlicze. mediów
  • 23 - Czynsze
  • 26 - Dział członkowski
  • 27 - Kierownik Tech.
Klub osiedlowy
Odwiedź nas na